Наближаємо Перемогу РАЗОМ!!!

Date: 16 лютого о 15:11
12 views

Допоки йде війна, кожен українець докладає максимум зусиль, щоб допомогти та підтримати наших героїчних захисників, наблизити спільну перемогу.

Учні, вчителі та батьківська громада Ленковецького ліцею продовжують систематично підтримувати захисників та захисниць України. Будь-яка допомога зараз ‒ надважлива та цінна. Висловлюємо щиру вдячність усім небайдужим, за вагому благодійну допомогу та міцну громадянську позицію.

Після новоріно-різдвяних подарунків наша освітянська родина весь лютий готує і відправляє мужнім захисникам на Запорізький напрямок, на Донеччину та Луганщину гостинці, окопні свічки, обереги, дитячі малюнки та зворушливі слова підримки.

Не можна було без трепету в душі спостерігати, як діти активно долучилися до збору коштів на парафін для окопних свічок, якого потрібно було 50 кг, щоб заповнити всі жестяні ємності, які учні принесли, а їх було понад 150 шт! Щоб дозбирати потрібну суму, кошти доклали вчителі та небайдужі жителі Старобейзимського старостинського округу. 140 готових копних свічок поїхали на Донечину, слугувати нашим захисникам в окопах.

Коли до нас звернулися з проханням терміново допомогти зібрати продуктові набори для воїнів, миттєво відгукнулися вчителі, які за лічені години зібрали велику кількість м'ясних тушонок, паштетів, сала, закруток, які вже наступного дня тішили наших хлопців на Луганщині. На допомогу прийшли і віряни місцевої церкви "Джерело життя", які благодійно надали 30 буханок запашного свіжого хліба.

Дізнавшись, що група волонтерів їхатиме на Запорізький напрямок, наші господині напекли домашніх пирогів, печива, діти намалювали малюнки, написали листи, доповнили їх іскоркою любові та передали нашим героям.

Безмежна вдячність всім, хто долучився до акції допомоги – учням, учителям, батькам. Важко було б уявити Україну без допомоги небайдужих людей!

З такою підтримкою ПЕРЕМОГА обов'язково буде за нами!!!

Переглянути статистику

Охоплення допису: 564

Усі реакції:

68Ви, Катерина Лахай, Ірина Маслянчук та ще 65

Comments:
Only authorized users can leave comments.